Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, nastroju, miłych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz „Wesołego Alleluja”!
Życzą Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy administracji