W dniu dzisiejszym uczniowie klas 2 i 3 mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu ze strażakami. Podczas prelekcji profilaktycznej dzieci dowiedziały się, jak należy zachowywać się w sytuacjach zagrożenia oraz na czym polega praca strażaka. Największą atrakcją było zaprezentowanie sprzętu strażackiego oraz możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali opowieści strażaków i chętnie zadawali pytania. Była to bardzo ciekawa i pouczająca przygoda, która na długo pozostanie w pamięci dzieci. Serdecznie dziękujemy strażakom za wizytę i poświęcony czas!