Wojewódzki Konkurs Plastyczny pod hasłem,, Wielkanocne idą święta – Wiosenny ogród ” II edycja
16 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, które podlegało na samodzielnym zaprezentowaniu w formie płaskiego origami.
Jest mi bardzo miło poinformować, że uczennica klasy IIIa Faustyna Pszeniczna otrzymała wyróżnienie w kategorii klas I -III. Gratulacje.