Z ogromną dumą informujemy, że reprezentacja dziewcząt z klas pierwszych naszej szkoły wzięła udział w finale wojewódzkim XXVI edycji Pucharu Tymbark. Finał odbył się 20 maja 2026 roku w Stalowej Woli. Do rywalizacji przystąpiło aż 101 drużyn z całego województwa w kategoriach U-8, U-10 oraz U-12. Były to pierwsze tak duże zawody dla naszych zawodniczek. Dziewczęta pokazały wielki charakter i sportową dojrzałość.
Nasz drużyna znakomicie zaprezentowała się podczas całego turnieju – wygrała wszystkie mecze grupowe oraz zwyciężyła w półfinale. Dopiero w meczu finałowym musiała uznać wyższość rywalek. Był to jedyny przegrany mecz naszej drużyny podczas całego turnieju, co pozwoliło wywalczyć znakomite II miejsce w województwie.
Mimo wysokiej temperatury, trudnych warunków atmosferycznych zawodniczki wykazały się świetną współpracą, ogromną wolą walki i zaangażowaniem, dając z siebie wszystko na boisku. Dodatkowo drużyna została wyróżniona nagrodą Fair Play. Podczas turnieju wspierał nas także Krystian Getinger – kapitan Stali Mielec z okresu, gdy drużyna występowała w Ekstraklasie, którego obecność była dla naszych zawodniczek dodatkową motywacją.
Ogromnym wyróżnieniem jest również fakt, że tytuł MVP – najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Julia Szady. Serdecznie gratulujemy!
Skład naszej walecznej drużyny: Zuzanna Żółty, Julia Szady, Zofia Paprocka, Milena Hanulak, Alicja Krzysztofik, Lilianna Szczukocka, Karolina Białek oraz Zofia Janduła.
Gratulujemy zawodniczkom – jesteśmy z Was bardzo dumni! 👏⚽🏆
Oto wyniki:
SP 3 Mielec 11:1 Młody Zapał Zapałów
SP 3 Mielec 5:0 WC Wola
SP 3 Mielec 10:1 SP 4 Łańcucka Stal
SP 3 Mielec 6:0 SP Grodzisko Dolne
półfinał SP 3 Mielec 6:1 SP Fredro 1
finał SP 3 Mielec 1:8 SP Adamówka





