Udział klasy 7E w akcji ” Szkoła pamięta” poprzez odwiedzenie w dniu 28 października 2021r pamiątkowej tablicy poświęconej Wojsku Polskiemu na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 i zapalenie zniczy.
Wychowawca:Agnieszka Lamot- Kulawiec