Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła kolejny raz otrzymała certyfikat uczestnictwa w programie „Trzymaj Formę!”. Wyróżnienie to potwierdza nasze zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania oraz aktywności fizycznej wśród uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji działań w ramach programu.