Wielki sukces odniosły uczennice naszej szkoły podczas Powiatowych Mistrzostw w Trójboju Lekkoatletycznym. Nasza drużyna wywalczyła znakomite 2. miejsce, ustępując jedynie SP Przecław.

Nasza reprezentacja okazała się również najlepszą szkołą z Mielca, co jest ogromnym powodem do dumy. 

Szkołę reprezentowały uczennice klasy 4:

  • Lena Zięba
  • Hanna Hudela
  • Dominika Malczyńska
  • Aneta Kulpa
  • Antonina Smoła

Dziewczęta wykazały się ogromnym zaangażowaniem, sportową walecznością oraz świetną współpracą drużynową. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!