SP3 wicemistrzem powiatu w trójboju lekkoatletycznym
Wielki sukces odniosły uczennice naszej szkoły podczas Powiatowych Mistrzostw w Trójboju Lekkoatletycznym. Nasza drużyna wywalczyła znakomite 2. miejsce, ustępując jedynie SP Przecław.
Nasza reprezentacja okazała się również najlepszą szkołą z Mielca, co jest ogromnym powodem do dumy.
Szkołę reprezentowały uczennice klasy 4:
Lena Zięba
Hanna Hudela
Dominika Malczyńska
Aneta Kulpa
Antonina Smoła
Dziewczęta wykazały się ogromnym zaangażowaniem, sportową walecznością oraz świetną współpracą drużynową. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!