Za nami Mikołajkowy Konkurs  Języka Angielskiego dla uczniów klas III. Uczestnicy  musieli wykazać się dobrą znajomością słownictwa oraz opanowaniem poznanych struktur gramatycznych. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a rywalizacja wyrównana. Najlepsze wyniki osiągnęli:

  • I miejsce – Zuzanna Golba, klasa IIIa
    (opiekun: p. Stachura-Malczyńska)
  • II miejsce – Hanna Ogorzałek, klasa IIIc
    (opiekun: p. Stachura-Malczyńska)
  • III miejsce – Emilia Machaniak, klasa IIIb
    (opiekun: p. Ginter)


Gratulujemy laureatkom wspaniałych wyników oraz dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.