11 lutego odbył się konkurs czytelniczy dla klas 4-5 z książki „Mikołajek i inne chłopaki” autorstwa René Goscinnego . W konkursie wzięło udział 9 osób.
Zwycięzcami zostali
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe.
Serdecznie gratulujemy!