14 grudnia odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas 2-3 z wybranych wierszy Jana Brzechwy. W konkursie wzięło udział 25 osób.
Zwycięzcami zostali
Wyróżnienie otrzymał
Mikołaj Woszczak, kl. 2a
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe.
Serdecznie gratulujemy!