Konkurs plastyczny „Ilustracja do mojej ulubionej książki”, zorganizowany przez bibliotekę szkolną, skierowany był do dzieci uczęszczających na świetlicę.  Najciekawsze prace zostały nagrodzone.  Laureatami zostali:

Lilianna Chmielowiec, kl. 1d

Anna Kręcigłowa, kl. 1a

Patrycja Pacholarz, kl. 2a

Milena Tęczar, kl. 2a

Aleksandra Piechota, kl. 3c

Szymon Tęczar, kl. 4b

Serdecznie gratulujemy!