Mikołaj Kamiński, uczeń klasy drugiej, z grupy świetlicowej pani Bogumiły Witas zajął trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegamy pożarom” na szczeblu miejskim.