W dniu 21 maja uczniowie klasy I A gościli Panią Karolinę, która z wykształcenia jest muzykiem. Gra na akustycznych i elektrycznych skrzypcach. Zaprezentowała nam utwór Mozarta, jak również bardziej współczesne „kawałki”. Wrażenia były niesamowite. Pani Karolina opowiadała nam o swojej pasji, jaką jest gra na skrzypcach. Uświadomiła nam, jak ważne jest rozwijanie swoich zainteresowań i jak duży wpływ mają one na nasze późniejsze życie, jak dużo potrafią nam dać radości. To była cenna i ciekawa lekcja. Dziękujemy Pani Karolinie za poświęcenie prywatnego czasu na spotkanie z uczniami naszej szkoły. Spotkanie zorganizowała Pani Marta, mama Michaliny. Dziękujemy!