12 maja 2023 r. odbył się finał  VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników, którego celem jest zachęcanie młodego pokolenia do czytania książek.

Nasi uczniowie zostali  Mistrzami Polski  w kategorii klas 1-3 i I Wicemistrzem Polski w kategorii klas 4-6, są to:

Klasy 1-3

  • Nina Dryka z klasy 2d
  • Agnieszka Węgrzyniak z klasy 2d
  • Piotr Skrok z klasy 3c

Klasy 4-6

  • Maja Działo z klasy 5a
  • Milena Burek z klasy 5b

Gratulujemy .