Etap Wojewódzki VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników
28 marca 2023 r. odbył się etap wojewódzki VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników, którego celem jest zachęcanie młodego pokolenia do czytania książek.
Nasi uczniowie zostali mistrzami województwa, a są to:
Klasy 1-3
Nina Dryka z klasy 2d
Agnieszka Węgrzyniak z klasy 2d
Piotr Skrok z klasy 3c
Klasy 4-6
Maja Działo z klasy 5a
Milena Burek z klasy 5b
Tym samym zakwalifikowali się do finału ogólnopolskiego. Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.