28 marca 2023 r. odbył się etap wojewódzki VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników, którego celem jest zachęcanie młodego pokolenia do czytania książek.

Nasi uczniowie zostali mistrzami województwa, a są to:

Klasy 1-3

  • Nina Dryka z klasy 2d
  • Agnieszka Węgrzyniak z klasy 2d
  • Piotr Skrok z klasy 3c

Klasy 4-6

  • Maja Działo z klasy 5a
  • Milena Burek z klasy 5b

Tym samym zakwalifikowali się  do finału ogólnopolskiego.  Gratulujemy laureatom  i życzymy kolejnych sukcesów.

E. Wacławska