W bieżącym roku szkolnym uczniowie z klasy 5b pod okiem pani Eweliny Nicpoń – Bogacz oraz pani Agnieszki Mysłek uczestniczą w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym Emocja, którego głównym celem jest wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci oraz młodzieży przez:
kształtowanie postaw społecznych,
rozbudzanie wiary w siebie oraz własne możliwości,
aktywizację uczniów na zrozumienie emocji i uczuć innych osób oraz integrację zespołu klasowego.
Liczymy, że będzie to czas, w którym jeszcze bardziej poznamy i odkryjemy nasz potencjał oraz przeżyjemy ciekawą przygodę.