W ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego uczniowie klasy 6B uczestniczyli w fascynującym spotkaniu ze skrzypaczką i wokalistką. Była to nie tylko ciekawa lekcja dotycząca zawodu muzyka, ale także inspirujące wydarzenie pełne rozmów o pasji, marzeniach, sporcie oraz hejcie i sposobach radzenia sobie z nim.

Pani Karolina opowiedziała o swojej pracy artystycznej, przybliżyła uczniom zalety                          i wyzwania związane z wykonywaniem zawodu muzyka, a także zachęcała młodzież do rozwijania swoich talentów i wiary we własne możliwości.

Podczas spotkania artystka zaprezentowała skrzypce, omówiła budowę i możliwości tego instrumentu oraz wykonała krótki występ, który spotkał się z ogromnym entuzjazmem uczniów.

Spotkanie było dla wszystkich uczestników niezwykłym doświadczeniem oraz fantastyczną lekcją muzyki, która z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Red. Agnieszka Lamot-Kulawiec