Dzień pełen miodowych atrakcji- wycieczka klasy 1b do Pasieki Maciejka.
22 maja 2026 roku uczniowie klasy 1 b wybrali się na wycieczkę do Pasieki Maciejka w Książnicach. Dzieci brały udział w ciekawych warsztatach, podczas których dowiedziały się o życiu pszczół i pracy pszczelarza Dużą atrakcją były warsztaty wykonywania świeczek z wosku pszczelego. Każdy mógł własnoręcznie przygotować swoją świeczkę. Podczas wycieczki odbył się także kurs pierwszej pomocy, dzięki któremu uczniowie poznali podstawowe zasady udzielania pomocy. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy wspólnym grillu. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła uczniom wielu nowych doświadczeń oraz miłych wspomnień. Serdeczne podziękowania kierujemy do Fundacji „Popieram Życie Miodem Słodzone” za przygotowanie ciekawych i wartościowych warsztatów.