Tradycyjnie jak co roku 30 września nasze Świetliczaki świętowały Dzień Chłopaka. Ciekawość i oczekiwanie, dobra zabawa oraz radość – takie przeżycia towarzyszyły chłopcom w tym wyjątkowym dla Nich dniu.

Dziewczynki zorganizowały kilka wesołych zabaw, złożyły życzenia i wręczyły upominki. Wszyscy bawili się doskonale, a zdjęcia są miłym wspomnieniem tych chwil.😊

Wychowawcy świetlicy