Angielski na medal! Troje naszych uczniów z tytułem laureata
W progach Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu podsumowano trzecią edycję Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych i siódmych szkół podstawowych. Celem konkursu jest popularyzacja języka angielskiego, a sam konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mielca.
Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród 90 uczestników ze wszystkich mieleckich szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca zdobywając tytuł laureata.
W gronie najlepszych szóstoklasistów znajdują się:
Zuzanna Jasiórkowska- Olechowska – klasa VI b, opiekun: Pani Agnieszka Lamot- Kulawiec
Lena Daszewska – klasa VI b, opiekun: Pani Agnieszka Lamot – Kulawiec
Najlepszym siódmoklasistą został:
Kajetan Urbański – klasaVII b, opiekun: Pani Alicja Stachura-Malczyńska
Kajetan jest uczniem, który już po raz drugi reprezentuje naszą szkołę w wyżej wspomnianym konkursie, zdobywając wysokie wyniki, obecnie tytuł laureata.
Gratulacje oraz słowa szczerego uznania kierujemy do naszych zwycięzców, tym bardziej, że poziom konkursu jest bardzo wysoki.