W progach Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu podsumowano trzecią edycję Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych i siódmych szkół podstawowych. Celem konkursu jest popularyzacja języka angielskiego, a sam konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mielca.

Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród 90 uczestników ze wszystkich mieleckich szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca zdobywając tytuł laureata.

W gronie najlepszych szóstoklasistów znajdują się:

 Zuzanna Jasiórkowska- Olechowska – klasa VI b, opiekun: Pani Agnieszka Lamot- Kulawiec

Lena Daszewska – klasa VI b, opiekun: Pani Agnieszka Lamot – Kulawiec

Najlepszym siódmoklasistą został:

Kajetan Urbański klasa VII b, opiekun: Pani Alicja Stachura-Malczyńska

Kajetan jest uczniem, który już po raz drugi reprezentuje naszą szkołę w wyżej wspomnianym konkursie, zdobywając wysokie wyniki, obecnie tytuł laureata.  

Gratulacje oraz słowa szczerego uznania kierujemy do naszych zwycięzców, tym bardziej, że poziom konkursu jest bardzo wysoki.

Życzymy dalszych sukcesów