🏃‍♀️🏃‍♂️ 26 maja uczniowie klas II i III reprezentowali naszą szkołę podczas Powiatowych Igrzysk Dzieci „Baw się z nami”, organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu. Zawody odbyły się na boisku Orlik przy SP9.

W sportowej rywalizacji udział wzięło 11 drużyn z powiatu mieleckiego. Uczniowie mierzyli się w wielu konkurencjach sprawnościowych, takich jak: bieg sztafetowy, rzuty piłeczką do worka, drużynowy skok w dal z miejsca, biegi z przeciąganiem szarfy, wyścigi z zamianą piłek oraz strzały do bramki. ⚽🏅

Nasi zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, wolą walki oraz świetną współpracą zespołową. Po bardzo wyrównanej rywalizacji  drużyna zajęła VI miejsce, a różnice punktowe pomiędzy zespołami były naprawdę niewielkie. 👏💪

Szkołę reprezentowali: Jan Babiec, Bartosz Barszczewski, Paulina Chęciek, Maria Filas, Aleksandra Jach, Aleksander Kopera, Blanka Krzysztofik, Ordyk Leon, Szymon Walczak, Emilia Machniak

Dla części naszych uczniów były to pierwsze zawody sportowe na szczeblu powiatowym, dlatego tym bardziej cieszymy się z ich odwagi, sportowej postawy i zaangażowania. Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich reprezentantów szkoły i gratulujemy im wspaniałego występu! ❤️

Gratulujemy również zwycięzcom turnieju — Szkoła Podstawowa w Gawłuszowicach. 👏🏆