Easy to starts

Plan Lekcji

Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018 - obowiązuje od 04.09.2017 r.

 Pobierz...

Forum Support

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego

Telefon: 17 788 59 20

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

***************************************

Sukcesy i osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu

w roku szkolnym 2016/2017

 

KLASY  IV-VI

 

I KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

 

I m. w IV etapie (finale) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża…”

      

          Jakub Kołc        V a      - naucz. prow. p. B. Czaja

 

Laureat III etapu (wojewódzkiego) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża…”

        

          Szymon Drozdowski      V a      - naucz. prow. p. B. Czaja

 

Finalistka III etapu (wojewódzkiego) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża…”

  

          Aleksandra Śliwińska    V d      - naucz. prow. p. B. Czaja

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

          Jan Wanatowicz            VI c    - naucz. prow. p. B. Czaja

        Hubert Bryła                  V c

                                        

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

          Jan Wanatowicz            VI c    - naucz. prow. p. M. Kapinos

 

 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

           Paula Barnaś  VI c     - naucz. prow. p. M. Kapinos

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

        Jan Wanatowicz                        VI c

         Jakub  Pazdro                           VI c

         Jakub Brzozowski                     VI a     - naucz. prow. p. A. Rzeźnik

       

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki  organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

Jan Wanatowicz            VI c     - naucz. prow. p. A. Szczurek

Martyna  Róg                VI c     - naucz. prow. p. A.  Szczurek

 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

Dominik Buś     VI c     - naucz. prow. p. A. Szczurek 

 

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z języka angielskiego

 

            Alan Stanos     VI c     - naucz. prow. p. A. Szumilas

           

 

Laureaci Miejskiego Konkursu Historycznego

           

            Eliza Kania                            V d

            Katarzyna Węgrzyn                V d

            Jan Ciężadło                          V a

            Mikołaj Ryszka                       V b      - naucz. prow. p. B. Czaja

            Szymon Trzpis                        V b

            Hubert Bryła                          V c

            Barbara Wilk                          IV c

           

 

 

Laureaci Powiatowego Konkursu Matematycznego

 

                        Jan Wanatowicz          VIc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

                        Martyna Róg              VI c     -naucz. prow. p. A. Szczurek

                        Jakub Pazdro              VI c     - naucz. prow. p .A. Szczurek

             

 

Finalistka Powiatowego Konkursu Matematycznego

 

              Alicja Pazdro  V d      - naucz. prow. p. A. Szczurek

 

 

Laureaci Miejskiego Konkursu Matematycznego klas V

 

                        Szymon Drozdowski   Va        -naucz. prow. p. M. Bajor

                        Paulina Jabłońska      Va        -naucz. prow. p. M. Bajor

                        Jakub Kołc                 Va        -naucz. prow. p. M. Bajor

                        Jakub Piękoś              Vc        - naucz. prow. p. V. Bober

                        Alicja Pazdro              Vd       -naucz. prow. p. A. Szczurek

 

Finaliści Miejskiego Konkursu Matematycznego klas V

 

                        Mateusz Moryl            Va        -naucz. prow. p. M. Bajor

                        Jakub Gąska               Vc        - naucz. prow. p. V. Bober

 

Laureatka Miejskiego Konkursu Matematycznego klas IV

 

                        Barbara Wilk              IVc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

 

Finalistka Miejskiego Konkursu Matematycznego klas IV

 

Aleksandra Czerkies   IV a     -naucz. prow. p. M. Bajor

 

 

Laureaci Miejskiego Konkursu języka polskiego  klas IV - V

 

                        Paulina Jabłońska                  Va        -naucz. prow. p. A. Mysłek

                        Paulina Jaromi                       Va        -naucz. prow. p. A. Mysłek

                        Gabriela Pękalska                  Vb       -naucz. prow. p. M. Boraczyńska

                        Mikołaj Ryszka                       Vb       -naucz. prow. p. M. Boraczyńska

 

 

Laureat Powiatowego Konkursu Czytelniczego

 

                        Paulina Jaromi            V a     -naucz. prow. p. A. Mysłek

                        Hanna Kozioł             VI c     -naucz. prow. p. M. Kapinos

                      

Finalista w Miejskim Konkursie  Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

 

            Jakub Kołc      Va        -naucz. prow. p. E. Ginter

 

 

 Wyróżnienie w Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanej przez Szkołę Języków Obcych Eureka

 

          Arleta Ziętek                 VI b     -naucz. prow. p. M. Pogoda

         Alan Stanos                   VI c     -naucz. prow. p. A. Szumilas

 

  

Wynik bardzo dobry  w Międzynarodowym Konkursie  „KANGUR MATEMATYCZNY” w kategorii Benjamin

 

Martyna Róg              VIc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

Szymon Drozdowski   V a       -naucz. prow. p. M. Bajor

 

 

Wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie  „KANGUR MATEMATYCZNY”

w kategorii Benjamin

 

                        Jan Wanatowicz          VIc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

                         Jakub Pazdro              VIc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

                         Paulina Jabłońska      Va        -naucz. prow. p. M. Bajor     

                        Jakub Kołc                 Va        -naucz. prow. p. M. Bajor                 

                        Jakub Gąska               Vc        -naucz. prow. p. V. Bober      

                        Filip Czechura            Vd       -naucz. prow. p. A. Szczurek

                        Alicja Pazdro              Vd       - naucz. prow. p. A. Szczurek

                        Filip Żółkiewicz          Vd       - naucz. prow. p. A. Szczurek

 

 

Wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie  „KANGUR MATEMATYCZNY”

w kategorii Maluch

 

 

Adam Herba   IV b     -naucz. prow. p. V. Bober

Bartosz Kiełb  IVc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

  

 

Bardzo dobry wynik  w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

 

Jan Wanatowicz          VIc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

Jakub Pazdro              VIc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

Paulina Jabłońska      Va        -naucz. prow. p. M. Bajor

Barbara Wilk              VI c     -naucz. prow. p. A. Szczurek

Dobry wynik  w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

 

Szymon Drozdowski   Va        -naucz. prow. p. M. Bajor

Martyna Róg              VIc      -naucz. prow. p. A. Szczurek

           

 

II TURNIEJE WIEDZY

 

I m. w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

            Jan Wanatowicz          VI c     - naucz. prow. p. M. Kapinos

 

 

I miejsce w Miejskim Konkursie „Kreatywna ekologia- Misja niska emisja”

 

         Karolina Perłowska    VIa

            Aleksanda Giszter       VIc

            Maria Kruczek            VIc

            Dominik Buś               VIc      - opiekun p. A. Rzeźnik

            Adrian Szewczyk         VIc     

 

 

III m. w finale miejskim „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

 

            Dawid Madura           VIc

            Adrian Szewczyk         VIc     

            Aleksandra Giszter     VIc      - opiekunowie p. A. Woźniak, M. Switek

            Wiktoria Skowron       VIc

 

 

III   KONKURSY PLASTYCZNE, MUZYCZNE I INNE

 

Laureatka XXII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło” w kategorii I – uczniowie szkół podstawowych - opowiadania

Nagroda członka jury w Wojewódzkim Konkursie „Literatura i dzieci. Nasze pasje” w kategorii recytacji

           

            Amelia Dudek             VI a     - naucz. prow. p. M. Chudzik

 

 

Laureatka rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu „Literatura i dzieci. Nasze pasje” w kategorii recytacji

           

            Paula Barnaś             VI c     - naucz. prow. p. M. Kapinos

 

 

Wyróżnienia w powiatowym etapie Wojewódzkiego Konkursu „Literatura i dzieci. Nasze pasje” w kategorii recytacji

 

            Krzysztof Zieliński       V b      - naucz. prow. p. M. Boraczyńska

            Cristian Ielo                VI c     - naucz. prow. p. M. Kapinos

 

 

Laureatka Powiatowego Konkursu  Plastycznego na plakat promujący czytelnictwo

 

             Paula Barnaś            VIc      - naucz. prow. p. M. Słąba

 

 

Wyróżnienie  w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Krajobrazy mojej małej Ojczyzny”

 

            Jan Wanatowicz          VI c     -naucz. prow. p. M Słąba      

     

 

III m. w Miejskim Konkursie Bibliotecznym „Projekt okładki lektury szkolnej”

 

            Kinga Klara    Vb       -naucz. prow. p. M. Słąba                                    

 

 

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Bibliotecznym „Projekt okładki lektury szkolnej”

 

            Weronika Laska          V b      -naucz. prow. p. M. Słąba

           

 

Laureaci Miejskiego Konkursu Ekologicznego „Mnie ta ziemia od innych droższa” w kategorii prace z surowców wtórnych

 

            Jakub Kołc                 Va        - naucz. prow. A. Furman

            Alicja Cieślak             VIb      - naucz. prow. A. Furman

 

 

Laureat Miejskiego Konkursu Ekologicznego „Mnie ta ziemia od innych droższa” w kategorii prezentacje multimedialne

 

            Mateusz Moryl            Va        - naucz. prow. A. Furman

 

 

II m. w Powiatowym Konkursie „Szczęśliwym być”

III m. w Powiatowym Konkursie „Śpiewać każdy może”

 

            Laura Pazdro             Vc        - naucz. prow. p. E. Czernik

 

       

IV    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

Finalistki wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego turnieju „Kinder+sport 2017”

w mini-siatkówkę dziewcząt

 

Milena Nadziej           VIa

Irmina Wolanin          VIa

Julia Lipska                VIa

Maria Kruczek           VIc

Paulina Pastuszeńko  VIc

Paulina Starzec          VI d     uczennice p. J. Szady i p. B. Wiącek

 

III m. w finale Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt klas IV

 

            Kamila Dubiel            IVb

            Martyna Łempa          IVb

             Barbara Wilk              IVc

            Izabela Żmuda            IVc      - uczennice  p. B. Wiącek, J. Szady

            Nicola Graniczka       IVc

            Natalia Galek             IVc

 

 

II m. w finale Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini-koszykówce dziewcząt

 

Milenia Nadzieja        VIa

Emilia Solarska          VIa

Irmina Wolanin           VIa

Julia Lipska                VIa

Kornelia Godek          VIa

Wiktoria Skowron       VIc

Paulina Pastuszeńko  VIc

Maria Kruczek            VIc

Natalia Kręcigłowa    VIc

Oliwia Ryniewicz        VId

Paulina Starzec          VId     uczennice p. J. Szady i p. B. Wiącek

 

 

II m w finale Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Milenia Nadzieja        VIa

Emilia Solarska          VIa

Irmina Wolanin           VIa

Julia Lipska                VIa

Kornelia Godek          VIa

Wiktoria Skowron       VIc

Paulina Pastuszeńko  VIc

Maria Kruczek            VIc

Natalia Kręcigłowa    VIc

Oliwia Ryniewicz        VId

Paulina Starzec          VId     uczennice p. J. Szady i p. B. Wiącek

 

 

I m. w Lidze Miejskiej w mini siatkowej dziewcząt

 

Milenia Nadzieja        VIa

Irmina Wolanin           VIa

Julia Lipska                VIa

Kornelia Godek          VIa

Karolina Perłowska    VIa

Wiktoria Skowron       VIc

Paulina Pastuszeńko  VIc

Maria Kruczek            VIc

Natalia Kręcigłowa    VIc

Oliwia Ryniewicz        VId

Paulina Starzec          VId     uczennice p. J. Szady i p. B. Wiącek

 

 

II m. w finale Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłkę ręczną dziewcząt

 

Milenia Nadzieja        VIa

Emilia Solarska          VIa

Irmina Wolanin           VIa

Julia Lipska                VIa

Kornelia Godek          VIa

Karolina Perłowska    VIa

Wiktoria Skowron       VIc

Paulina Pastuszeńko  VIc

Maria Kruczek            VIc

Oliwia Ryniewicz        VId

Paulina Starzec          VId     uczennice p. J. Szady i p. B. Wiącek

 

 

I m. w Turnieju Mini siatkówki o Puchar Prezesa UKS „Mustang”

 

Nadzieja Milena         VIa

Irmina Wolanin           VIa

Julia Lipska                VIa

Wiktoria Skowron       VIc

Paulina Starzec          VId

Dominik Buś               VIc

Jan Wanatowicz          VIc

Jakub Pazdro              VIc

Mateusz Tabor            VIa

Igor Paluszczak          Vc       

 

 

II m. w finale Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców

 

            Piotr Krzystynuiak      VIa

            Jakub Flis                   VIb

            Szymon Flis                VIb

            Dominik Buś               VIc

            Jan Wanatowicz          VIc

            Jakub Pazdro              VIc

            Kacper Miśtura          VId

            Przemysław Wych       VId

            Tomasz Durda                        VId

            Igor Paluszczak          Vc       – uczniów przygotowywali p. A. Woźniak, B. Wiącek, E. Maziarz

           

III m. w Indywidualnych Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA w rzucie piłeczką palantową

 

            Paulina Starzec          VId     uczennice p. B. Wiącek

 

 Halowe Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne:

 

 

II m. w biegu na 60 m w powiecie mieleckim

 

            Wiktoria Piechota IVa             - uczennica  p. B. Wiącek

 

III m. w biegu na 300 m w powiecie mieleckim

 

            Amelia Kopera           Va        - uczennica  p. B. Wiącek

 

III m. w biegu na 300 m w kategorii „Open” oraz w powiecie mieleckim

 

Milena Nadzieja         VI a    - uczennica p. J. Szady

 

II m. w biegu na 60 m w kategorii „Open” oraz w powiecie mieleckim

 

            Alan Gruszecki           Va       - uczeń p. J. Szady

 

II m. w biegu na 60 m w powiecie mieleckim

 

            Wiktoria Skowron VI c            - uczennica p. J. Szady

 

I m. w biegu na 300 m w kategorii „Open” oraz w powiecie mieleckim

 

            Filip Dudzik    V c      - uczeń p. E. Maziarza

 

I m. w biegu na 300 m  w powiecie mieleckim

 

            Dawid Madura           VI c    - uczeń p. B. Wiącek

 

II m. w biegu na 300 m w kategorii „Open” oraz w powiecie mieleckim

 

            Igor Paluszczak          V c      - uczeń p. E. Maziarza

 

III m. w biegu na 300 m w powiecie mieleckim

 

            Kacper Janeczko        I V b    - uczeń p. E. Maziarza

            Mateusz Moryl            Va        -uczeń p. J. Szady

 

II m. w biegu na 60 m w powiecie mieleckim

 

            Mateusz Tabor            VI a    - uczeń p. A. Woźniaka

 

II m. w skoku w dal w powiecie

 

            Jan Wanatowicz          VI c    - uczeń p. B. Wiącek

 

III m. w skoku w dal w powiecie

 

            Adrian Szewczyk         VI c    - uczeń p. B. Wiącek

 

II m.  w V Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Tanecznych  „Dance 2017” Szkolny Zespół Taneczny

 

                      Alicja Cieślak             kl. VI b

                      Julia Bednarz             kl. VI a

                      Kinga Kolb                 kl. IVa

                      Amelia Kopera           kl. Va

                      Irmina Wolanin           kl. VIa

                      Kornelia Godek          kl. VIa

                      Karolina Perłowska    kl. VIa            - opiekun p. J. Lonczak

                      Emilia Solarska          kl. VIa

                      Laura Madura            kl. VI c

                     Paulina Pastuszeńko kl. VIc

                      Wiktoria Piechota       kl. IV a

                       Jassica Nowak            kl. IV a

                       Zuzanna Cieślak         kl. IVc 

                       Barbara Wilk              kl. IVc

                       Izabela Żmuda            kl. IV c

                       Anna Wydro                kl. IV c

                       Karina Godek             kl. IIIa

                       Kinga Rusin                kl. IIIa

                       Julia Zajdel                 kl. III f

 

         

MAŁE OLIMPIADY KL. IV

JĘZYK POLSKI

I m. Adam Herba                   IV b - naucz. prow. p. M. Chudzik

                                                                               

II m. Sabina Wrzesień            IV b  - naucz. prow.  p. M. Chudzik

                                                                                 

III m. Emilia Kupiec              IVc  - naucz. prow.  p. M. Boraczyńska

 

HISTORIA

I m. Wiktoria Radłowska                   IV c  - naucz. prow. p. B. Czaja

 

II m. Barbara Wilk                             IV c  - naucz. prow. p. B. Czaja

 

III m. Adam Herba                            IV b  - naucz. prow. p. B. Czaja

 

                                                                                   

PRZYRODA

I m.  Szymon Wójcik                          IV b  - naucz. prow. p. A. Furman

                                                                                

II m. Zuzanna Cieślak                       IVc- naucz. prow. p. A. Rzeźnik

           

III m. Kamila Kilian                           IVb    - naucz. prow. p. A.Furman

          

                                                                     

JĘZYK ANGIELSKI

I m. Wiktoria Radłowska                   IV c   - naucz. prow. p. M. Pogoda

                                  

II m. Aleksandra Czerkies                 IVa   - naucz. prow. p. E. Ginter

         Kamila Pęgiel                            IVa   - naucz. prow. p.E. Ginter

 

III m. Zuzanna Cieślak                      IVc  - naucz. prow. p. M. Pogoda

 

RELIGIA

I m. Sabina Wrzesień                         IV b  - naucz. prow. p. E. Balon

                                            

II m. Ewa Majka                                 IVb   - naucz. prow. p. E. Balon

       

III m. Emilia Kupiec                          IVc    - naucz. prow. p. B.Świszcz

                         

MATEMATYKA

I m. Barbara Wilk                              IVc   - naucz. prow. p. A. Szczurek   

 

II m. Zofia Grzelak                            IVa   - naucz. prow. p. M. Bajor

         Adam Herba                             IVb     - naucz. prow. p. V. Bober

         Wojciech Ortyl                          IVb     - naucz. prow. p. V. Bober     

III m. Cieślak Zuzanna                       IVc     - naucz. prow. p. A. Szczurek

        Aleksandra Czerkies                 IVa     - naucz. prow. p. M. Bajor

 

 

MAŁE OLIMPIADY KL. V

 

JĘZYK POLSKI

I m. Gabriela Pękalska           V b - naucz. prow. p. M. Boraczyńska

       

II m. Paulina Jabłońska          V a  - naucz. prow. p. A. Mysłek

 

 III m. Paulina Jaromi            Va - naucz. prow. p. A. Mysłek

           

HISTORIA

I m. Paulina Jabłońska                       Va   - naucz. prow. p. B. Czaja

 

II m. Gabriela Pękalska                     Vb  - naucz. prow. p. B. Czaja          

        

III m. Krzysztof Zieliński                  Va   - naucz. prow. p. B. Czaja

           Szymon Drozdowski              Va   - naucz. prow. p. B. Czaja                                                                    

PRZYRODA

I m. Paulina Jabłońska            Va   - naucz. prow. p. A. Furman

        Alicja Pazdro                 Vd     - naucz. prow. p. A. Rzeźnik                                                                         

II m. Jakub Kołc                    Va  - naucz. prow. p. A.Furman

                                                            

III m. Paulina Jaromi              Va- naucz. prow. p. A.Furman

          Aleksandra Śliwińska   Vd     - naucz. prow. p. A. Rzeźnik  

          

JĘZYK ANGIELSKI

I m. Paulina Jabłońska           Va   - naucz. prow. p. E. Ginter

 

II m. Jakub Kołc                    Va - naucz. prow. p. E. Ginter

        

III m. Huber Chęciński            Vd  - naucz. prow. p. M. Pogoda

           

RELIGIA

I m. Paulina Jabłońska           Va         - naucz. prow. p. E. Balon

      

II m. Katarzyna Węgrzyn       Vd   - naucz. prow. p. B. Świszcz

         

III m. Krzysztof Zieliński                   Vb    - naucz. prow. p. B. Świszcz

 

MATEMATYKA

I m. Alicja Pazdro                                Vd   - naucz. prow. p. A. Szczurek

        

II m. Szymon Drozdowski                Va    - naucz. prow. p. M. Bajor                                              Paulina Jabłońska                        Va   - naucz. prow. p. M. Bajor

 

 III m. Jakub Gąska                          

           

           

           

 

 

My i Nasza Szkoła

  • 2015/2016

    2015/2016

    W latach 2010 – 2015 nasza szkoła współpracowała z Instytutem Badań Edukacyjnych w zakresie badań dotyczących Edukacyjnej Wartości Dodanej mających na celu podniesienie wskaźników efektywności nauczania.

  • 2014/2015

    2014/2015

    W dniu 01.05.2014 r. Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu odbyła szkolenie w zakresie „Ewaluacji zewnętrznej z elementami wewnetrznej” podnosząc swoje kwalifikacje wyżej wymienionym zakresie. Szkolenie na zlecenie…

  • 2014/2015

    2014/2015

    Realizujemy program "Szkoła promująca zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem" Jego celem jest wspieranie rozwoju świadomości zdrowotnej dzieci i młodzieży. Zakres projektu obejmuje bardzo zróżnicowane działania, dotyczące promocji zdrowia.

  • 2014/2015

    2014/2015

    W dniu 09.12.2014 r. Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu odbyła szkolenie w zakresie „OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO” podnosząc swoje kwalifikacje wyżej wymienionym zakresie. Szkolenie na zlecenie Dyrektora Szkoły przeprowadził…

  • 2014/2015

    2014/2015

    W dniu 07.11.2014 r. Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu odbyła szkolenie w zakresie „MONITOROWANIA WDRAŻANIA PODSTAWY PROGRAMOWEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ” podnosząc swoje kwalifikacje wyżej wymienionym zakresie. Szkolenie…

  • 2014/2015

    2014/2015

    W dniu 14.10.2014 r. Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu odbyła szkolenie w zakresie „INNOWACJI I EKSPERYMENTÓW PEDAGOGICZNYCH"” podnosząc swoje kwalifikacje wyżej wymienionym zakresie. Szkolenie na zlecenie Dyrektora…

  • 1989/1990

    1989/1990

    W grudniu 1989 roku nasza szkoła została przyjęta do Klubu Przodujących Szkół – delegacja społeczności szkolnej gościła u Marszałka Sejmu – prof. Mikołaja Kozakiewicza.

  • 2002/2003

    2002/2003

    W 2003 roku otrzymaliśmy tytułu „Szkoły z klasą”, został on przyznany z uzasadnieniem - placówka dobrze uczy każdego ucznia, ocenia sprawiedliwie, uczy myśleć i rozwijać świat, rozwija społecznie, pomaga uwierzyć…

  • 2002/2003

    2002/2003

    W 2003 roku otrzymaliśmy tytułu „Szkoły z klasą”, został on przyznany z uzasadnieniem - placówka dobrze uczy każdego ucznia, ocenia sprawiedliwie, uczy myśleć i rozwijać świat, rozwija społecznie, pomaga uwierzyć…

  • 2004/2005

    2004/2005

    12 maja 2005 roku na uroczystym apelu poświęconym 60.rocznicy zakończenia II wojny światowej sztandar naszej szkoły został odznaczony „Odznaką za Zasługi dla Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych”…

  • 2005/2006

    2005/2006

    W trosce o pomoc dla najbardziej bezbronnych zwierząt co roku szkoła organizuje szeroko rozpowszechnioną wśród uczniów akcję zbierania żołędzi. Za całokształt pracy w tym zakresie Kapituła Odznaczeń Łowieckich w Warszawie…

  • 2006/2007

    2006/2007

    13 czerwca 2007 r. zostaliśmy przyjęci do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, a w nasze działania i podejmowane inicjatywy na stałe wpisała się edukacja prozdrowotna w najszerszym tego słowa znaczeniu.

  • 2007/2008

    2007/2008

    W dniach 9 - 13 października 2007 r. uroczyście obchodziliśmy rocznicę 50-lecia istnienia szkoły. Obchody rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele MBNP na Osiedlu. 11 października społeczność uczniowska wzięła udział w…

Ważne informacje

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki Cookie

Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.

Polityka plików Cookie

1. W związku z udostępnianiem zawartości tego serwisu internetowego stosuje się  tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

  1. dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,
  2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,
  3. utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
  4. dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

3. W ramach serwisu internetowego możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:

  1. "niezbędne" pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,
  2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,
  3. pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,
  4. "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.,
  5. "reklamowe" pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w naszym serwisie internetowym z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

Jak wyłączyć pliki cookie w przeglądarce ?