Dziś jest wtorek, 17 października 2017 r.

strona główna   -   kontakt   -   mapa strony

Historia szkoły

Konkurs Dance 2014

UE-NAUKA PRZEZ DIALOG

Osiągnięcia klas I-III

Osiągnięcia klas IV-VI

Laureaci konkursów

Pasowanie na ucznia

Rada Uczniowska

Nasze muzeum

UKS Mustang

Gimnastyka korekcyjna

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej Nr 3

Jesteśmy szkołą pielęgnującą tradycje, tętniącą życiem, której najwyższym dobrem jest drugi człowiek. Naszym działaniom wspierającym wszechstronny rozwój osobowy ucznia towarzyszy pełna świadomość tego, że o fizycznym i psychicznym rozwoju człowieka rozstrzyga głównie sposób przeżycia okresu lat szkolnych, a dążenia, zainteresowania i przyzwyczajenia, które w tym okresie się krystalizują - wytyczają drogę dalszego rozwoju i życia. Doceniamy te strony kształcenia, które angażują emocje i formy postawy, inspirują wyobraźnię, aktywizują działania. Stanowimy swoiste środowisko wychowawcze oparte na poszanowaniu i kultywowaniu tradycji szkoły, tworząc własną autentyczną wspólnotę uczniów i nauczycieli. Wykwalifikowana kadra oraz odpowiednia baza dydaktyczna sprawiają, że każdy nasz uczeń może w pełni rozwijać swoje zainteresowania.

22 czerwca 2014 r.
ZIELONA SZKOŁA PO BIESZCZADZKU

W dniach 09 – 13 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanej w Zwierzyniu koło Leska Zielonej Szkole więcej »

20 czerwca 2014 r.
Ania druga i "Trójka" druga w województwie

12 czerwca w Rzeszowie w sali konferencyjnej Hotelu Rzeszów odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych i interdyscyplinarnych w roku szkolnym 2013/2014 więcej »

20 czerwca 2014 r.
Polonistyczne sukcesy uczennic klasy VI "c"

15 czerwca w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu miała miejsce uroczystość podsumowania humanistycznych konkursów powiatowych więcej »

Olimpijczycy z "Trójki"

Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego, organizowanym przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty, pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej i Ministerstwa Edukacji Narodowej więcej »

Zapisy do klas I na rok szkolny 2014/2015
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 informuje »

8 LAUREATÓW 4 FINALISTÓW
ROK SZKOLNY 2013/2014 Wojewódzkie Konkursy Kuratoryjne I miejsce w Mielcu II miejsce w województwie »

"Pierwsza pomoc"
Zagraj w internetową grę "pierwsza pomoc" i dowiedz się, jak postępować w razie nagłego zatrzymania krążenia. »

Dlaczego warto być naszym UCZNIEM ?
Posiadamy tytuły. Zapewniamy swoim wychowankom. Organizujemy dla swoich wychowanków. »

Zapisy do świetlicy szkolnej i na obiady na rok szkolny 2014/2015
Informujemy Rodziców, że zapisy do świetlicy i na obiady odbędą się w ostatnim tygodniu sierpnia »

Rodzice powinni być świadomi zagrożenia przemocą w szkole